INFORMACE pro rok 2019/2020

Od tohoto školního roku bude na naší škole pracovat dramatický kroužek. Dovoluji si předat Vám základní informace o průběhu činnosti. Protože se přihlásilo velké množství dětí ( cca.50), bude nácvik divadelního představení probíhat v několika dnech a děti si zvolily termín, který jim bude nejvíce vyhovovat. Kroužek začne pracovat od října 2019, v průběhu měsíc října rozepíšu dětem jednotlivé role a připravím podklady pro nácvik, děti se sznámí se systémem nácviku a docházky na kroužek, Výsledkem naší práce bude představení, které bude pro rodiče i veřejnost v druhém pololetí letošního školního roku –poslední týden v květnu od 20.5. Termín záleží na možnostech Divadla u Kapličky, kde již tradičně vystupujeme. Termín vám dávám dostatečně dopředu a včas abyste neplánovali si na tuto dobu dovolené apod.- Podmínkou účasti Vašeho dítěte v kroužku je zaplacení poplatku 800,- Kč na celý rok a pravidelná účast na nácviku ve škole a především bezpodmínečná přítomnost na veřejném vystoupení. Není totiž možné, aby dítě nacvičovalo a v době vystoupení ohlásilo, že odjíždí na dovolenou apod. Tím by narušilo celé představení a pokazilo práci všech ostatních. Děkuji Vám proto předem moc za Vaši spolupráci a pomoc. Na nácvik děti mohou mít běžné oblečení do školy, pouze v případech, kdy budou nacvičovat tanec apod. je předem upozorním na vhodnou obuv a oblečení. Texty dostanou děti namnožené. Kostýmy budou řešeny v průběhu nácviku a je možné, že se na Vás obrátím s prosbou o pomoc, při jejich konečné úpravě. Samozřejmě, že vítám jakoukoliv Vaší osobní nabídku na spolupráci a pomoc. V případě dotazů kontakt : Eva Sedláková –sedlakovae@zsmatice.cz , tel. 386 116 927 V průběhu školního roku budou pro náš soubor sloužit vlastní internetové stránky na které dostanete odkaz, a kde budou také veškeré informace a pokyny.

Děkuji Vám předem za ochotu a spolupráci Mgr. Eva Sedláková - vedoucí souboru

divadlo