Informační schůzka pro rodiče žáků budoucích 1.tříd

Logo školy

Vážení rodiče,
první informační schůzka rodičů budoucích žáků prvních tříd se uskuteční dne 7. 6. 2023 v 16:30 (středa) v přízemních učebnách školy (vstup z ulice Matice školské).

Na schůzce Vám třídní učitelky a další zaměstnanci školy sdělí nejdůležitější informace související se zahájením povinné školní docházky včetně nformací týkajících se provozu ŠD a ŠJ.

Prezentovány budou také základní informace a důležité údaje pro registraci do školních informačních systémů „Bakaláři“ (e-žákovská knížka) a „Školní program“ (elektronická pokladna žáka). Na informační schůzce budete moci v případě Vašeho zájmu odevzdat vychovatelce ŠD vyplněnou „přihlášku do školní družiny“ (ke stažení níže v odkazu) a vedoucí školní jídelny „přihlášku ke školnímu stravování (ke stažení níže v odkazu). Na místě si zároveň budete moci u vedoucí ŠJ zakoupit čip ke stravování. Cena čipu je 116 Kč (pro rychlejší odbavení Vás poprosíme mít připravenou přesnou hotovost).

Při vstupu do školy věnujte, prosím, pozornost informacím týkajících se rozdělení dětí do jednotlivých tříd a upřesnění učeben pro schůzku rodičů.

Školní jídelna - odkazy

skolni-jidelna/obecne-informace/

modules/file_storage/download.php?file=a70322dc%7C159&inline=1

Školní družina - odkazy

skolni-druzina/obecne-informace/

skolni-druzina/provoz-skolni-druziny/

modules/file_storage/download.php?file=55ad3e7c%7C162&inline=1

Školní informační systém „Bakaláři“

Školní informační systém „Školní program“

Druhá informační schůzka budoucích žáků prvních tříd proběhne dne 14. 6. 2023 (středa), a to pokud možno za přítomnosti Vašich dětí 😊 opět v přízemních učebnách. Cílem setkání bude seznámení dětí s třídní učitelkou a se zázemím školy. Děti předáte učitelce v 16.30 u vrátnice (vstup z ulice Matice školské), na stejném místě si děti v 17.15 vyzvednete. Při té příležitosti budete moci dořešit předání přihlášek do ŠD a do ŠJ u jednotlivých vedoucích, případně navštívit kavárny v blízkosti školy.

Děkujeme za Váš čas i za volbu naší školy.

Informační schůzka

2023_05.22_informace k informační schůzce 1 třídy.pdf